a
© 2021 ekonomize.com - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Hedeflerinden vazgeçmeyenlerin bir araya geleceği büyük buluşma için geri sayım başladı…

İş, siyaset, sağlık, sanat, spor ve cemiyet hayatını her yıl düzenlediği ödül törenleriyle bir araya getiren Ekonomize Dergisi’nin 2008 yılından bu yana Ankara’da düzenlediği “11. Ekonomi’nin En’leri Ödül Töreni” bu sene İstanbulda görkemli bir geceyle gerçekleşecek. Protokol açılış konuşmasını Sn. Demet SABANCI ÇETİNDOĞAN’IN yapacağı Ödül töreni, 28 Ocak Salı akşamı Gayrettepe Qubbe Dedeman İstanbul’da düzenlenecek.

Kurulduğu günden beri iş, siyaset, sağlık, sanat, spor ve cemiyet hayatının nabzını tutan ve bu anlamda uzun soluklu ekonomi dergileri arasında gösterilen Ekonomize dergisi, 2008 yılından beri Ekonomi’nin En’leri Ödül Töreni’ni düzenliyor. 28 Ocak Salı akşamı düzenlenecek ödül töreninde 30 farklı alanda ödül verilecek.

Yıl boyunca yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren iş, siyaset, sağlık, sanat, spor ve cemiyetin önemli isimleri ödüllendirilirken, davetliler iş bağlantılarını geliştirme fırsatını da yakalayacaklar. Ödül töreni ile ilgili derginin Genel Yayın Yönetmeni Dr. Kadir Gürbüz, “Kurulduğumuz 2007 yılından beri Ekonomize dergisi, iş dünyasına liderlik eden bir dergi oldu. Çok kısa bir sürede ciddi bir okuyucu kitlesine ulaştık. Dergimizin ulaştığı itibardan aldığımız güçle 2008 yılında ’11. Ekonomi’nin En’leri Ödül Törenini düzenlemeye başladık. Bilfiil düzenlediğimiz ve bugüne kadar 150’den fazla kuruluşa ve kişiye ödül verdiğimiz ödül törenimizi bu sene de görkemli bir İstanbul ödül töreni gecesiyle devam ettiriyoruz” açıklamalarında bulundu.

Yılın ana teması “Sağlık Turizmi”

Medyamize Grup; günümüzde her zamankinden daha fazla önem kazanan sağlık sektöründeki başarılı işlerin altını bu yıl Sağlık Turizmi ana temasıyla çiziyor. Tecrübeli doktorları, son teknoloji ekipmanları ve teknik yetkinliğiyle Türkiye, sağlık turizmi alanında dünyada öne çıkarken, önümüzdeki günlerde 1 milyon yabancının ağırlanarak rekor kırılması bekleniyor. Öte yandan sağlık ve diğer sektörlerin profesyonellerini bir araya getirme hedefiyle gerçekleştirilen ödül töreni, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan misafirlerin de buluşma noktası olacak.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.