a
© 2021 ekonomize.com - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Global marka olma yolculuğunu sürdüren ODE KOD2020yi açıkladı

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden ODE Yalıtım, çalışanlarıyla buluştuğu Paylaşım Toplantısı’nda 2019 yılını değerlendirerek, 2020 hedeflerini masaya yatırdı. ODE Yalıtım’ın 100’ü aşkın beyaz yaka çalışanının katıldığı toplantıda konuşan ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, yeni dönem stratejisi olan KOD2020’yi açıkladı. Orhan Turan, “2019 yılında başta ihracat olmak üzere tüm hedeflerimizi başarıyla yakaladık. Önümüzdeki dönemde stratejimiz: ‘K’urum içi girişimcilik, ’O’perasyonel mükemmellik ve ‘D’ijital dönüşüm etrafında şekillenecek” diye konuştu.
 

Orhan Turan: “Çevik yapımız sayesinde hızlı aksiyon alacağız, operasyonel verimliliğe odaklanacağız”

Satış-pazarlama, finans, insan kaynakları ve üretim bölümlerinin yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, ODE olarak 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yaptıklarını hatırlatarak şöyle konuştu: “2019’da ciro içinde ihracatın payı arttı ve yüzde 40 olarak gerçekleşti. Bu oranı önümüzdeki 3 yıl içinde yüzde 50 seviyelerine çıkartmayı hedefliyoruz. 2020’ye yüzde 25 büyüme hedefiyle girdik, yeni yılda global bir marka olma yolculuğumuzdaki hızımızı daha da artırmayı planlıyoruz. Bu
yıl dijital dönüşüm odağımızda olacak. Çevik yapımız sayesinde hızlı aksiyon alacağız, operasyonel verimliliğe odaklanacağız ve 2019 yılında başlattığımız mentörlük sistemini daha da geliştirerek 2020’de kurum içi girişimciliği güçlendireceğiz.”

Toplantıda bir konuşma yapan Digitopia Danışmanlık Ajansı CEO’su Halil Aksu ise ODE çalışanlarına yapay zekayla şekillenen yeni dünyaya dair öngörülerini paylaştı. Aksu, dijitalleşmenin şirket stratejilerine etkilerini ve bu dönüşümde başarılı olmak için yapılması gerekenleri aktardı.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.