a
© 2021 ekonomize.com - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Modanın yeni adresi esrastyle.com lansmanla tanıtıldı

2016 yılından itibaren faaliyette bulunan ve 3-5 gün süreli mini festival niteliğindeki organizasyonlar düzenleyen Insta Event Alışveriş Festivalinin online satışa yönelik girişimi olarak faaliyete geçirdiği ve moda dünyasına farklı bir boyut getirme hedefi bulunan esrastyle.comun tanıtım lansmanı gerçekleşti. Beşiktaşta bulunan Shangri-La Bosphorusta gerçekleşen tanıtım lansmanına moda dünyasıyla yakından ilgilenen çok sayıda basın mensubu, influencer ve blogger katıldı.

Lansmanın açılış konuşmasını yapan esrastyle.com sitesinin kurucusu Esra Karaaslan, siteyi kurmadan önce alışveriş festivali organize ettiğini ve bu festivallere bir güzellik daha katıp daha güzel bir noktaya getirerek festivali 7/24 devam ettirmek için esrastyle.comu kurduklarını dile getirdi. Festivaldeki firmalar ve her türlü desteği veren inflluencerların da katkılarıyla bu oluşuma girdiklerini belirten Karaaslan, kendisini yalnız bırakmayan ve lansmana katılan herkese teşekkürlerini sundu.

Kurulduğu yıldan bu yana İstanbul ve Kayseride gerçekleştirdiği alışveriş festivalleri ile organizasyona katılan firmaların ürün ve hizmetlerini müşterilerine tanıtarak sıcak satış da yapabilmelerine olanak sağlayan Insta Event Alışveriş Festivali, yeni projesi esrastyle.com ile beraber büyük çoğunluğu kadınları ilgilendiren her ürünü uygun fiyata festival niteliğinde alıcısıyla buluşturacak.

Sitesinde anne & bebek, kadın giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta, mücevher, zücaciye, ev dekorasyon, ev tekstili, çocuk giyim gibi geniş bir yelpazeyle hizmet verecek olan esrastyle.com, günümüzün alışveriş deneyimi ile mağazaya gitmeden rahatça alışveriş yapmaya olanak sağlayacak.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.