a
© 2021 ekonomize.com - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

13. GELENEKSEL YILIN EN’LERİ ÖDÜL TÖRENİ

13. GELENEKSEL YILIN EN’LERİ ÖDÜL TÖRENİ, 10 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞECEK

Ekonomize dergisi ve İstanbul Sesi gazetesi iş birliğinde, 13. Geleneksel Yılın En’leri ödül töreni, bu yıl İstanbul Qubbe Gayrettepe Dedeman Otel’de saat 19:00’da gerçekleşecek. Siyasetten ekonomiye ve iş dünyasına, sanattan medyaya alanlarında yılın en iyisi seçilen kişi ve kuruluşların belirlendiği tören, bu yıl da önemli konuklarını ağırlayacak.

Medyamize Grup bünyesinde yayınlanan Ekonomize dergisi ve İstanbul Sesi gazetesi iş birliğiyle geleneksel hale gelen Yılın En’leri ödül töreni, 13. kez görkemli bir geceye ev sahipliği yapacak. İş dünyası ve medyanın  zirvesindeki isimlerin ödüllendirileceği geceye, çok sayıda siyasetçi, bürokrat, sanatçı, basın mensubu katılacak. Başarılı gazeteci, televizyoncu ve sporcuların da ödüllendirileceği tören, İstanbul’un prestijli mekanı Qubbe Gayrettepe Dedeman Otel’de saat 19:00’da gerçekleşecek.

‘’13 YILDIR İSTİKRARLA VE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ’’

Medyamize Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kadir Gürbüz; sürdürülebilir büyümenin ve kurumsallaşmanın her zamankinden fazla önem kazandığı günümüzde, Geleneksel Yılın En’leri ödüllerini 13 yıldır gerçekleştirerek, istikrarla ve emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, her yıl çıtayı bir adım yükseltecek özveriyle çalıştıklarını söyledi.

BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFİ

Bu tür kurumsal yarışmaların kazananlar için hem motivasyon hem de prestij kaynağı olduğunu hatırlatan Dr. Kadir Gürbüz; “Büyük Türkiye hedefine ulaşmak, topyekün verimli bir şekilde çalışmak, üretmek ve inovatif yöntemlerle gelişimi sürdürmekten geçiyor. Bu konuda çalışan marka, kurum ve kişilerin kesinlikle motive edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşte bu bilinç ve farkındalıkla 13 yıldır Geleneksel Yılın En’leri ödül törenini düzenliyoruz” diye konuştu.

13. Geleneksel Yılın En’leri ödül töreni ile ilgili tüm gelişmeler @ekonomizedergisi, @istanbulsesigazetesi, @yilin.enleri instagram hesaplarından takip edilebilecek.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.